Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Cysterna z ciekłym asfaltem blokuje ruch na drodze S7 w Soplach [zdjęcia]

2017-07-12 09:34:50 (ost. akt: 2017-07-12 10:39:51)
W okolicach Sopli przewróciła się cysterna z ciekłym asfaltem

W okolicach Sopli przewróciła się cysterna z ciekłym asfaltem

Autor zdjęcia: KP PSP Ostróda

Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruch na krajowej "siódemce" w okolicach miejscowości Sople w gminie Małdyty. Z nieznanych na razie przyczyn wywróciła się tam cysterna przewożąca ciekły asfalt. Ruch w kierunku Warszawy jest zablokowany.

Cysterna przewożąca ciekły asfalt przewróciła się na bok i całkowicie zablokowała ruch drogowy na pasie drogi krajowej nr 7 w kierunku Warszawy. Na razie nieznane są przyczyny tego zdarzenia. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili niewielki wyciek z ciekłego asfaltu z przewróconej cysterny i zabezpieczyli najbliższą okolicę.

Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Sople w gminie Małdyty. W miejsce zdarzenia udaje się Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Technicznego Żuraw z Olsztyna i Ostródy.

- Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu drogowym - mówi Piotr Wlazłowski, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie. - Czekamy aż właściciel podeśle drugą cysternę, żeby można było przepompować ciekły asfalt. Wtedy będzie można podnieść przewróconą ciężarówkę i odblokować drogę.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages