Sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny


Nie mógł wjechać kombajnem 
by pracować na własnym polu 


2014-07-25 11:34:29 (ost. akt: 2014-07-31 10:43:58)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos


Zbigniew Kucharek, mieszkaniec Małdyt od listopada 2012 roku walczył z telekomunikacją o podniesienie wyżej linii telefonicznych, ponieważ nie może wjechać kombajnem na pole. Dzięki naszej gazecie jego problem został rozwiązany. Będzie mógł swobodnie pracować w polu. Czego nie mogą powiedzieć jego sąsiedzi. 


W Małdytach ulica Słoneczna była modernizowana. W niektórych miejscach podniesiona została o około pół metra. Wzdłuż tej drogi przebiega linia telefoniczna, która do środy, 23 lipca utrudniała wjazd na pole.
— W listopadzie 2012 roku zgłaszałem do telekomunikacji problem wjazdu kombajnem na pole, ponieważ linia telefoniczna jest za nisko — opowiada Zbigniew Kucharek, rolnik z Małdyt. — Niestety, nic z tym do tej pory nie zrobiono.

Interweniowaliśmy w tej sprawie w telekomunikacji, czyi obecnie firmie Orange w Poznaniu, która ma nasze województwo pod opieką. Okazało się, że problem można było usunąć w jeden dzień. Linie zostały podwieszone wyżej i teraz rolnik będzie mógł wjechać na pole bez przeszkód.

Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Wiesława Witos
w.witos@gazetaolsztynska.pl


Tylko ciekawe informacje
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages