Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Grali każdy z każdym

2013-07-01 12:05:47 (ost. akt: 2013-07-01 12:07:22)

Autor zdjęcia: Archiwum GOKiS w Maldytach

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małdytach zorganizował na boisku Orlik Turniej Piłki Nożnej szkół podstawowych i gimnazjów. Cztery ekipy walczyły systemem „każdy z każdym”.

Po rozegraniu meczy najlepsza okazała się drużyna The Shadows Małdyty w składzie: Karol Ukleja, Wojtek Bakunowicz, Paweł Zdankiewicz, Dawid Pliszka, Mateusz Mikołajczyk, Wojtek Witkowski i Piotr Chmielewski. Kolejne miejsca zajęły Integra Szymonowo, ZRYW Jarnołtowo i Niebieskie Spodenki Małdyty. Królem strzelców z 6 bramkami został Maciej Błaszczyk z Szymonowa.
Następnie o godz. 16 na boisko wybiegło 5 ekipy dorosłych, aby rywalizować ze sobą także systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu 10 meczy z kompletem zwycięstw 1 miejsce wywalczyła drużyna „profesjonalistów” Gruby. Skład drużyny: Kamil Skop, Piotr Sowa, Adrian Porowski, Krzysztof Markowicz, Paweł Wroniak, Wojciech Najmowicz, Łukasz Czerniak i Marcin Radecki. Kolejne miejsca przypadły drużynom Bez Cenzury, Chojnik, Linki i Old Team. Puchary nagrody rzeczowe i napoje chłodzące ufundował organizator GOKiS Małdyty, a nad całością sportową czuwał sędzia turniejów Piotr Dotka.

źródło:GOKiSCzekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages