Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Biesiadowali w niedzielne popołudnie

2013-06-18 10:08:40 (ost. akt: 2013-06-18 10:13:07)

Autor zdjęcia: Archiwum GOKiS w Maldytach

W niedzielne popołudnie 16 czerwca na scenie Centrum Rekreacyjnego w Małdytach odbył się barwny, dynamiczny koncert biesiadny zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małdytach.

Zespół BIESIADA SHOW pochodzący z okolic Lublina zagrał trzyczęściową biesiadę z przebojami, koncert obejmujący trzy różne bloki tematyczne. Świetnie dobrany i znany wszystkim repertuar, szałowe stroje, humorystyczna a zarazem zawodowa konferansjerka, dynamiczne aranżacje i profesjonalne wykonanie dały bardzo atrakcyjny koncert biesiadny, akceptowany przez wielopokoleniową publiczność. Pierwsza część biesiady to nowocześnie zaaranżowane przeboje polskiej i ukraińskiej muzyki ludowej i folkowej. W drugiej części usłyszeliśmy znane przeboje lat 70, dopełnieniem tego koncertu były covery Polskiej muzyki rockowej lat 80 i 90.
Podczas imprezy towarzyszyły nam stoiska Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Morąga (stoisko rękodzielnicze), Gminna Biblioteka Publiczna w Małdytach (kiermasz książki), Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie (stoisko promujące szkołę).

źródło: GOKiS

Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. afsaf #1130045 | 185.16.*.* 30 cze 2013 22:12

    Brak słów . Z roku na rok coraz gorzej. Te imprezy to jakaś porażka.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages