Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Slalom z jajkiem i rzuty do celu

2013-06-17 15:57:17 (ost. akt: 2013-06-17 15:58:09)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W Dobrocinie zorganizowano festyn sportowo –rekreacyjny dla najmłodszych. Były pokazy strażackie, slalom z jajkiem, rzuty do celu, czy bieg w kaloszach.

Impreza, odbywająca się na terenie przedszkola, była podzielona na dwa etapy. W pierwszej części zgromadzeni goście mogli obejrzeć emocjonujący pokaz akcji ratunkowej w wykonaniu strażaków z Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Morągu. Akcja miała na celu wydobycie rannej osoby z zadymionego pomieszczenia, do którego dostęp utrudniały metalowe przeszkody. Przedszkolaki bardzo się przejęły, bo chodziło o ich panią. Na szczęście wszystko przebiegło sprawnie i panią Ilonkę udało się uratować. Potem można było dokładnie obejrzeć sprzęt strażacki. Następnie na uczestników czekały różne konkurencje sportowe , takie jak slalom z jajkiem, rzuty do celu, czy bieg w kaloszach, w których nie było przegranych, a nagrodą za udział były lody. Jak zwykle, najwięcej radości sprawiły dzieciom dmuchane zjeżdżalnie.

źródło: organizatorzyCzekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages