Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Sprawdzali 
swoje siły


2013-04-09 17:45:49 (ost. akt: 2013-04-09 17:49:29)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Uczniowie morąskiego Gimnazjum nr 1 mieli okazję uczestniczyć w warsztatach przedstawiających ofertę edukacyjną jaką przygotował dla kandydatów Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie.

Gimnazjaliści aktywnie uczestniczyli w lekcjach pokazowych, sprawdzając swoje siły w gastronomii, za kierownicą maszyn rolniczych oraz zgłębiając wiedzę z zakresu agrobiznesu. Ponadto zmierzyli się z zadaniem projektowym, stawiając pierwsze kroki w kierunku profesjonalnej aranżacji terenów zieleni, wykorzystując do tego celu najnowsze oprogramowanie do wizualizacji 3D. Szkoła w Dobrocinie jako jedna z nielicznych w powiecie pochwalić się może edukacją młodzieży w kierunku technik architektury krajobrazu, będącego przyszłościową i rozwojową alternatywą. Nowo powstające zaplecze dydaktyczno techniczne uatrakcyjni ofertę edukacyjna zawodu technika architekta krajobrazu, dając możliwość praktycznego poznania zawodu.

źródło: ZSCKRCzekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages