Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Powitali wiosnę kanapkami

2013-03-22 16:38:02 (ost. akt: 2013-03-22 16:39:25)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Uczniowie klas I- III Szkoły Podstawowej w Małdytach powitali wiosnę inaczej niż zwykle. Nie było tradycyjnej marzanny tylko witaminowe przyjęcie z okazji nadejścia nowej pory roku. 

Klasy pierwsze przygotowały naturalne soki owocowo- warzywne oraz napój miodowo- cytrynowy. Drugoklasiści  wykonali owocowe szaszłyki. Uczniowie klas trzecich zachwycili wszystkich przepysznymi wiosennymi kanapkami. Od samego rana w każdej z klas można było usłyszeć  odgłosy wesołej pracy. Dodatkowo uczniowie przygotowali plakaty informujące o wartościach odżywczych swoich smakołyków. O umówionej godzinie wszyscy spotkali się na głównym korytarzu szkoły, gdzie wyeksponowali swoje przysmaki.. Po krótkich prezentacjach rozpoczęła się wspólna degustacja. Witaminowe smakołyki znikały z talerzy w imponującym tempie.. Koordynatorem akcji była p. Renata Rękawek oraz panie z klas I-III.

Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages